Home Sporti PSG pranë kua...

PSG pranë kualifikimit, përmbys Barcelonën me dy gola të Vitinha dhe Mbappe (VIDEO)

136
0

PSG ka përmbysur gjithçka ndaj Barcelonës dhe tashmë është pak minuta larg kalimit në gjysmëfinale. Në harkun e pak minutave në fillimin e pjesës së dytë, parisienët po kryesojnë 3-1.

Vitinha shënoi me një goditje në hyrje të zonës, ndërkohë që më pas do të ishte Mbappe që do të realizonte nga pika e bardhë.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit