Home POLITIKE Qeveria &#822...

Qeveria “Rama 3” betohet nesër te Presidenti Meta

37
0

Qeveria “Rama 3” u miratua në Kuvend mëngjesin e sotëm, pas një seance maratonë diskutimesh, ku u prezantua programi i ri qeverisës për katër vitet e ardhshme.

Menjëherë pas miratimit në Kuvend, Kryeministri Rama dhe kabineti i tij do të betohen te Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ditën e nesërme.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit