Home POLITIKE Rama dedikim ...

Rama dedikim për Adem Jasharin

102
0

Kryeministri Rama i ka dedikuar një postim Adem Jasharit pas shtrëngimit të duarve me Albin Kurtin në Vlorë.

Rama shkruan në Facebook se Adem Jashari “la trupin pa jetë si një monument të shtrirë në mesin e shtëpisë ku mbante flamurin kombëtar”

Postimi i Ramës në Facebook:

🇦🇱🇽🇰 68 vite më parë ADEM JASHARI erdhi në këtë botë mu në Ditën e Flamurit Kombëtar dhe iku nga kjo botë pasi e la trupin pa jetë si një monument të shtrirë në mesin e shtëpisë ku mbante flamurin kombëtar❤️🖤

#LAVDI🦅

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit