Home POLITIKE Rama ndan pam...

Rama ndan pamjet: Gjimnazi “Themistokli Gërmenji” në Korçë i rilindur

55
0

Kryeministri Edi Rama ka ndarë pamjet nga gjimnazi “Themistokli Gërmenji” në Korçë”, i cili është tërësisht i rikonstruktuar.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, kreu i qeverisë thekson se gjimnazi ka hapur dyert me standardet më të mira për 560 nxënës dhe mësues.

“Mirëmëngjes dhe me një tjetër shkollë të rilindur, gjimnazi “Themistokli Gërmenji” në Korçë, që sapo ka hapur dyert me standardet më të mira për 560 nxënës dhe mësues, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Rama në Facebook.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit