Home POLITIKE Rama ndan pam...

Rama ndan pamjet nga Mali i Nëmërçkës: Do jetë pjesë e hartës të turizmit malor

96
0

Mëngjesin e sotëm, me anë të një postimi në llogarinë e tij në “Facebook”, kryeministri Edi Rama, ka publikuar në rrjetet sociale pamje nga Mali i Nëmërçkës.

Rama shprehet se Mali i Nëmërçkës, do të jetë pjesë e hartës së turizmit malor.

Postimi i Ramës:

“MIRËMËNGJES 😊

dhe me këtë kartolinë nga Mali i Nëmërçkës në Përmet që po bëhet pjesë e hartës së turizmit malor, ju uroj një ditë të mbarë🙏”, shkruan kryeministri.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit