Home POLITIKE Rama ndan pam...

Rama ndan pamjet nga pastrimi i Durrësit: Do të ketë edhe më shumë flukse turistësh

63
0

Kryeministri Edi Rama, ka ndarë në rrjetet sociale disa pamje nga bregdeti i Durrësit.

Shqipëri e pastër! Ekipet e bashkisë së Durrësit çdo ditë në terren për të pastruar qytetin dhe plazhet, në nisje të një sezoni veror që do të ketë edhe më shumë flukse turistësh”, ka shkruar Rama.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit