Home POLITIKE Rama ndan shk...

Rama ndan shkrimin e “The Telegraph”: Shqipëria sërish destinacion i preferuar për turistët

48
0

Kryeministri Edi Rama ka ndarë në Facebook një shkrim të publikuar nga “The Telegrafph” ku Shqipëria vlerësohet si një nga destinacionet e preferuara për britanikët.

Shqipëria konfirmohet edhe njëherë destinacioni i parapëlqyer i mediave britanike këtë herë me “The Telegraph” që u sugjeron vizitorëve britanikë atraksione interesante të vendit tonë mes bukurisë së egër të natyrës, kuzhinës së shkëlqyer dhe historisë. Nga fundjavat dinamike në Tiranë tek aventurat e jashtëzakonshme, Shqipëria është e përgatitur për të gjitha”, shkruan Rama.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit