Home POLITIKE Rama nxjerr p...

Rama nxjerr pamjet e veçanta nga restaurimi i muzeve në Gjirokastër (Video)

179
0

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me disa pamje të veçanta nga puna për restaurimin e muzeve në qytetin e vjetër të Gjirokastrës.

Në vijim pamjet dhe postimi i plotë i Ramës në Facebook: 

MIRËMËNGJES 😊
dhe me punën që vazhdon pa pushim për restaurimin dhe sistemimin e muzeve të trashëgimisë sonë kulturore në Gjirokastër, ju uroj një fundjavë të mbarë🙏

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit