Home POLITIKE Rama nxjerr p...

Rama nxjerr pamjet, Merkel mes liderëve të rajonit: Këtu është tokë gjermane (VIDEO)

182
0

Kancelarja gjermane Angela Merkel ka parë nga afër mjediset e investimit më të ri gjerman në Shqipëri.

Kryeministri Rama që ka publikuar pamjet, ku duket kancelarja Merkel mes liderëve të rajonit.

Faleminderit që erdhët. Ishte e pamundur për mua të vija në të gjithë vendet tuaja pasi do më duheshin 3 ose 4 ditë dhe nuk mund të bëhej dot në këtë situatë. Këtu jemi në një investim gjerman“, tha Merkel.

Postimi i Edi Ramës në Facebook: 

🇦🇱🤝🇩🇪MK Hotels, Tiranë – Kancelarja me liderët e rajonit në mjediset e bukura të investimit më të ri gjerman në Shqipëri

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit