Home POLITIKE Liqeni i Pask...

Liqeni i Paskuqanit po frekuentohet gjithnjë e më shumë nga të gjitha moshat (VIDEO)

114
0

Dhe nga parku i liqenit të Paskuqanit, i cili po frekuentohet nga gjithnjë e më shumë qytetarë të të gjitha moshave, falë projektit e këmbënguljes së kryebashkiakut Rakip Suli, si edhe mbështetjes së qeverisë për rilindjen e gjithanshme të Kamzës, ju uroj një ditë të mbarë“, shkruan Kryeministri Edi Rama në një postim në rrjetet sociale, ku ka ndarë edhe pamjet nga ky park.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit