Home POLITIKE Rama poston p...

Rama poston pamjet: Ja si duket rruga e re Levan – Fier (VIDEO)

49
0

Dhe me aksin e përfunduar Levan-Vlorë, i rikthyer në funksion të udhëtarëve me standarde, sinjalistikë dhe të gjitha parametrat e sigurisë rrugore, ju uroj një ditë të mbarë“, shkruan Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm në një postim në rrjetet sociale, ku ka ndarë edhe pamjet nga kjo rrugë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit