Home POLITIKE Rama poston p...

Rama poston pamjet piktoreske të aksit Dardhë-Arrëz-Nikolicë: Një prej zonave më të magjishme të Shqipërisë (VIDEO)

256
0

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me një postim në rrjetet sociale, ku shihet aksi i rikonstruktuar, Dardhë-Arrëz-Nikolicë.

MESAZHI I RAMES
MIRËMËNGJES 😊
dhe me pamjen piktoreske të aksit Dardhë-Arrëz-Nikolicë, që i shërben jo vetëm banorëve po edhe zgjimit turistik në të katër stinët e vitit të një prej zonave më të magjishme të Shqipërisë, ju uroj një fundjavë të qetë🙏

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit