Home POLITIKE Rama publikon...

Rama publikon pamjet e shkollës “Agron Hysenlliu” (VIDEO)

60
0

Kryeministri Edi Rama ka bërë publike pamjet e shkollës 9-vjecare në Pezë të Vogël që mban emrin e ish-drejtorit të Institutit të Ndërtimit, inxhinierit të ndjerë, Agron Hysenlliu.

Postimi i plotë i Ramës në Facebook: 

MIRËMËNGJES 😊
dhe me shkollën e re që mban emrin e profesionistit të shkëlqyer Agron Hysenlliu, i cili nuk u kursye asnjë ditë duke ndihmuar këdo që humbi strehën në tërmetin e 26 nëntorit deri kur Covid-19 e ndau brutalisht nga jeta, ju uroj një ditë të mbarë

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit