Home POLITIKE Rama vijon ta...

Rama vijon takimet në Kosovë, i shkon në zyrë kryetarit të LDK

51
0

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama po vijon takimet seri në Kosovë. Së fundmi ai është ndalur në zyrën e kryetarit të LDK, Lumir Abdixhiku.

Ky është takimi i tretë i Ramës ditën e sotme pas Kurtit e Krasniqit. Më vonë ai pritet të takojë edhe Haradinajn si dhe akademikun Rexhep Qosja.

 

 

 

 

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit