Home POLITIKE Reagon Gaz Ba...

Reagon Gaz Bardhi për Kuvendin e Bashës

102
0

Demokrati Gazment Bardhi ka reaguar në lidhje me Kuvendin Kombëtar të PD-së, të thirrur nga Lulzim Basha.

“Të jetosh në deziluzion, është fatkeqësi personale. Të mashtrosh me vetëdije të tjerët dhe mbi të gjitha veten, për të disatën herë, është e pafalshme!”, shkruan Bardhi.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit