Home Sporti Reali bën gat...

Reali bën gati 25 milionë euro për talentin 18-vjeçar të Lille

43
0

Real Madrid po mendon seriozisht për sezonin e ardhshëm dhe një nga çështjet kryesore është përforcimi i mbrojtjes. Fokusi kryesor është te Leny Yoro, talenti i Lille.

Sipas medieve spanjolle, madrilenët janë gati të ofrojnë 25 milionë euro, por për 18-vjeçarin interesohet edhe Paris Saint-Germain, që është e gatshme të paguajë edhe më shumë për ta pasur në skuadër.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit