Home Sporti Reali përmbys...

Reali përmbys gjithçka ndaj Liverpoolit, shënon Militao (VIDEO)

134
0

Real Madridi ka përmbysur gjithçka në duelin ndaj Liverpoolit dhe në fillimin e pjesës së dytë kryeson 3-2. Në minutën e 47-të, Luka Modric jep një pasim në zonë, atje ku Militao godet saktë me kokë dhe e dërgon topin në rrjetë.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit