Home Sporti Reali prezant...

Reali prezanton fanellën e re, do e shohim të dielën ndaj Milanit

14
0

Real Madrid ka zbuluar uniformën e dytë për sezonin 2021/22. Debutimi i fanellës së re do të vijë të dielën, në miqësoren që Los Blancos do të luajnë në Klagenfurt kundër Milan-it.

“Real Madrid dhe Adidas kanë prezantuar fanellën e re për transfertë për ndeshjet në transfertë të sezonit 2021-22. Skuadra e parë do të luajë me këtë fanellë në miqësoren kundër Milan-it, që do të zhvillohet këtë të diel në Klagenfurt”, ka bërë të ditur klubi madrilen.

“Fanellat e reja do të kenë teknologjinë e re heat.rdy-keep cool, e krijuar për të rregulluar temperaturën gjatë ndeshjeve”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit