Home Sporti Rikthehet Cha...

Rikthehet Champions League, dy super ndeshje në mbrëmje

109
0

Champions League do të rikthehet sonte në mbrëmje me ndeshjet e dyta të fazës së grupeve. Interi do të zbresë e para në fushë për të kërkuar 3 pikët e para në transfertën ndaj Shakhtar Donetsk.

Në orën 21:00 ndërkohë nuk do të mungojnë super ndeshjet. Paris SG do të ketë një duel shumë të bukur kundër Manchester City-it, me shpresën se do të kemi dhe një përballje mes Messit dhe Guardiolës. Milani do të ketë një përballje të vështirë kundër Atletico Madrid.

Liverpooli do të sfidojë Porton në transfertë, ndërkohë që Real Madrid pritet ta ketë një formalitet duelin ndaj Sheriff Tiraspol. /R.Lika-Koha Jone/

Image

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit