Home Euro 2020 Ronaldo largo...

Ronaldo largon shishet e “Cola-Cola”-s, këshillon vetëm ujë (VIDEO)

33
0

Në konferencën për shtyp, Cristiano Ronaldo ka larguar nga tryeza shishet e Coca-Cola, sponsorin zyrtar të Euro 2020 , duke këshilluar të pranishmit të konsumojnë ujë. “Pini ujë” -, tha futbollisti në gjuhën portugeze.

36-vjeçari i fiksuar pas shëndetit më parë ka zbuluar se irritohet kur djali i tij pi pije me gaz, i zhvendosi dy shishet larg karriges së tij.

Ai më pas mori një shishe uji dhe e vendosi në tryezë për pjesën e mbetur të intervistës.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit