Home Sporti Shënoi triple...

Shënoi tripletë në miqësore, dy ekipe bëjnë gati ofertën për Manajn

8
0

3 golat në miqësoren ndaj Gimnastic ka ndryshuar situatën e Rey Manajt. Sulmuesi i Barcelonës ishte afër huazimit te portugezët e Famalicao pak ditë më parë, por në garë është futur edhe Sassuolo sipas Sport.es.

Klubi italian e pëlqen shumë 24-vjeçarin lushnjar. Sassuolo do të ishte një mundësi shumë e mirë për të, por dëshira e madhe është të qëndrojë tek ekipi i Roland Koeman.

Shanset ekzistojnë dhe janë shtuar pas paraqitjes fantastike në ditën e djeshme. Antoine Griezmann dhe Martin Braithëaite mund të largohen. Largimet e sulmuesve francezë dhe danezë do të rrisin mundësitë që Manaj, do të shtonin ndjeshëm shanset për sulmuesin shqiptar.

3 golat në miqësoren ndaj Gimnastic ka ndryshuar situatën e Rey Manajt. Sulmuesi i Barcelonës ishte afër huazimit te portugezët e Famalicao pak ditë më parë, por në garë është futur edhe Sassuolo sipas Sport.es.

Klubi italian e pëlqen shumë 24-vjeçarin lushnjar. Sassuolo do të ishte një mundësi shumë e mirë për të, por dëshira e madhe është të qëndrojë tek ekipi i Roland Koeman.

Shanset ekzistojnë dhe janë shtuar pas paraqitjes fantastike në ditën e djeshme. Antoine Griezmann dhe Martin Braithëaite mund të largohen. Largimet e sulmuesve francezë dhe danezë do të rrisin mundësitë që Manaj, do të shtonin ndjeshëm shanset për sulmuesin shqiptar.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit