Home Sporti Sherr masiv n...

Sherr masiv në derbin durrsak në finalen e Kupës së Shqipërisë, grushte mes lojtarëve

12
0

Një incident është regjistruar ditën e djeshme në kampionatin e basketbollit në Durrës.

Ndërsa po luhej finalja e Kupës së Republikës mes Teuta Basket dhe Goga Basket u regjistrua fillimisht një përplasje trup më trup mes basketbollistit të Goga Basket Lilaj dhe një basketbollisti të Teuta Basket.

Kaq mjaftoi që të nisë një sherr masiv mes lojtarëve të dy skuadrave.

Më pas Lilaj goditet me grushte me një tjetër lojtar me ngjyrë të skuadrës kundërshtare.

Situata më pas është qetësuar dhe loja ka vijuar normalisht. Në fund kupën e rrëmbeu Teuta Basket.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit