Home Sporti Shorti i Conf...

Shorti i Conference League-s/ Spikatin Ajax-Aston Villa, Fiorentina me fat

32
0

Duele interesante në fazën e 1/8-ve në Conference League. Ajaxi i Amsterdamit do të jetë përballë ekipit anglez të Aston Villas, ndërsa Dinamo e Zabrebit do të përballet me PAOK. Një derbi i zjarrtë ballkanas, që mund të provokojë trazira dhe përplasje mes tifozëve.

Më fat në short Fiorentina, që goglat i rezervuan si kundërshtar Maccabi Haifan, ndërsa Olympiacos do të përplaset me Maccabi Tel Avivin.

Çiftet e fazës 1/8 të Europa League

Servette – Viktoria Plzeň

Ajax – Aston Villa

Molde – Club Brugge

Union SG – Fenerbahçe

Dinamo Zagreb – PAOK

Sturm Graz – LOSC Lille

Maccabi Haifa – Fiorentina

Olympiacos – Maccabi Tel-Aviv

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit