Home Sporti Shorti i Conf...

Shorti i Conference League, zbulohen rivalët e Teutës dhe Laçit nëse kalojnë në Play Off

8
0

Teuta, Laçi dhe Prishtina kanë mësuar rivalët e mundshëm në rast se kualifikohen në “play-off” të Conference League.

Kampionët e Shqipërisë, që në turin e tretë përballen me Shamrock Rovers, në rast se kalojnë tutje ndeshen me fituesin e çiftit Omonia-Flora Tallin.

Lacci ndërkohë në turin e tretë e ka shumë më të vështirë, pasi përballet me Anderlecht. Nëse ia del, atëherë do të sfidojë Vitesse ose Dundalk.

Prishtina në turin e tretë luan ndaj Bodo Glimt, ndërkohë që nëse kualifikohet gjen në “play-off” Mura ose Zalgirius.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit