Home Euro 2020 Shpërthen fes...

Shpërthen festa në Budapest, Hungaria shokon Francën (VIDEO)

15
0

E pabesueshme ajo që po ndodh në Budapest. Hungaria ka arritur që të zhbllokojë sfidën ndaj Francës në minutën e dytë të shtesës së pjesës së parë. Fiola del mjaft mirë duke shmangur edhe Varane dhe më pas arriti që të mposhtë portierin Lloris.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit