Home Rajoni Shpërthim par...

Shpërthim para Gjykatës, 1 viktimë dhe 5 të tjerë janë të plagosur

541
0

Këtë të premte Mali i Zi është tronditur. Një person ka humbur jetën dhe pesë të tjerë u plagosën në një shpërthim përpara gjykatës në Podgoricë.

Policia tha se një burrë aktivizoi një mekanizëm që besohet se ka qenë një granatë dore në hyrje të gjykatës.

”Ndoshta ka aktivizuar një granatë dore, e cila e ka vrarë, ndërsa sipas informacioneve të disponueshme janë plagosur pesë persona”, tha policia malazeze.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Lajmet e Fundit

Te Fundit