Home POLITIKE SPAK zbarkon ...

SPAK zbarkon në Kadastrën e Vlorës, sekuestrohen disa dosje pronash

100
0

Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka zbarkuar në zyrat e Kadastrës së Vlorës, ku po zhvillon një operacion lidhur me disa çështje pronash në hetim.

Mësohet se SPAK po kërkon informacion për një çështje në hetim, ndërkohë që ka sekuestruar disa dosje. Por nuk ka operacion arrestimi.

Kadastra e Vlorës ka pasur probleme të mëparshme me drejtuesit për shkak të dorëheqjeve të njëpasnjëshme.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit