Home POLITIKE Studenti: Dua...

Studenti: Dua të bashkohem me PL se s’kam ndërmend të iki nga Shqipëria. Meta: Ndryshimi është shumë afër

78
0

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta është takuar me të riun Ledi, i thotë se nuk do iki nga Shqipëria dhe do ti bashkohet PL-së. Sipas Metës, ndryshimi është shumë afër.

Postimi i plotë

I lumtur të takoj Ledin sot!

“Dua të bashkohem me Partinë e Lirisë se s’kam ndërmend të largohem nga Shqipëria”.

Me studentë të tillë Ndryshimi është shumë afër! Partia e Lirisë – Partia e Rinisë!

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit