Home POLITIKE Akuzat e Metë...

Akuzat e Metës/Rama: Nuk komentoj ata që kanë çështje të hapur. SPAK ka mbështetjen time, edhe të PS

148
0

Për gjuhën dhe sulmet disa ditore të Ilir Metës kundër SPAK, një koment e ka kryeministri Edi Rama.

Ai thotë se SPAK ka të gjithë mbështetjen e tij pa kushte, edhe të PS-së.

“SPAK të vazhdojë drejt. Ka të gjithë mbështetjen time, pa kushte, dhe të PS dhe se çfarë rezervash mund të kem unë apo të kemi ne, janë legjitime, por nuk janë arsye që ne të bëjmë komente në publik sepse në fund të fundit SPAK është një bebe në raport me historinë e pushtetit ekzekutiv dhe legjislativ, që janë pushtete me histori”- shtoi kryeministri Rama.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit