Home Euro 2020 Super Modric,...

Super Modric, shënon një “perlë” dhe kthen në avantazh Kroacinë (VIDEO)

1
0

Kroacia për momentin është duke udhëhequr 2-1 në Hampden Park kundër Skocisë. Në minutën e 62-të, pas një aksioni të gjatë me shumë pasime, kapiteni Luka Modric lëshon një goditje spektakolare në trekëndëshin e portës.

https://twitter.com/i/status/1407433690578407428

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit