Home Sporti Super Uzuni, ...

Super Uzuni, shënon edhe në Europa League me Ferencvaros (VIDEO)

201
0

Myrto Uzuni nuk ka ndërmend të ndalet. Sulmuesi i Kombëtares ka realizuar një gol spektakolar në ndeshjen e Europa League që Ferencvarosh po luan ndaj Betis.

26-vjeçari realizoi në minutën e 44 të pjesës së parë duke barazuar shifrat. Uzuni i rrëmbeu topin mbrojtësit dhe me një goditje të bukur nga jashtë zonës mposhti portierin spanjoll.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit