Home Sporti Superliga, Ku...

Superliga, Kukësi fiton dhe mposht Laçin në shtëpi

62
0

Në javën e 24-tër të Superligës shqiptare të futbollit, Kukësi ka fituar 2-1 kundër Laçit. Kurbinasit pësojnë disfatën e tretë radhazi në shtëpi, teksa djemtë e Mezanit tanimë e shohin veten në zonën e ftohtë. Nga ana tjetër, Kukësi merr fitoren e dytë radhazi dhe del nga zona që të rrezikon për qëndrimin në elitën e futbollit.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit