Home POLITIKE Surpriza e ve...

Surpriza e veçantë e artistëve të Teatrit të Operas dhe Baletit në Aeroportin “Nënë Tereza”

175
0

Në 111-vjetorin e shpalljes së Pavarësisë, Teatri Kombëtar i Operas dhe Baletit ka realizuar një video nga ambientet e Aeroportit Nënë Tereza, me muzikë dhe kërcim nga artistët e Teatrit.

Kryeministri Rama ka postuar video dhe komenton: Surpriza e veçantë e artistëve të Teatrit të Operas dhe Baletit.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit