Home Sporti Ten Hag habit...

Ten Hag habit: Jemi në rrugën e duhur, do e dërgoj United aty ku e meriton!

44
0

Manchester United nuk mundi të triumfonte në Turqi ndaj Galatasarayt me ndeshjen që u mbyll në barazim 3-3. “Djajtë e Kuq” janë shumë pranë eliminimit nga Champions League. Pas sfidës me turqit, trajneri Erik Ten Hag kërkoi të mos e dramatizonte situatën ndërsa theksoi se skuadra po ecën në drejtimin e duhur.

“Unë përgjegjës për ato rezultate që arrin skuadra. Ky është një projekt që e kemi nisur dhe kërkon kohën e vet. Po ecim përpara, po përmirësohemi dhe kjo për mua është shumë shpresëdhënëse.

Po shkojmë në drejtimin e duhur, unë e di shumë mirë se cili është destinacioni final dhe hapat që duhet të ndërmarrim që të jemi të suksesshëm në të ardhmen”, u shpreh Ten Hag.

 

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit