Home Sporti Tifozja më se...

Tifozja më seksi e Kupës së Botës është tifoze Arsenalit, por mbrëmë nuk i solli fat

491
0

Tifozja më seksi e Kupës së Botës, Ivana Knoll është tifoze e skuadrës së Arsenalit. Bukuroshja kroate madje ishte e pranishme në super duelin mes Topcinjve dhe Manchester City-it, e fituar nga këta të fundit 1-3.

Edhe pse ajo jeton në Miami, ka zgjedhur që këtë ndeshje ta ndjekë nga afër. Për fatin e saj të keq gjërat nuk shkuan si duhet dhe Xhaka me shokë tashmë duhet të ndajnë kreun me “qytetarët”.

Ivana ka postuar foto me fanellën e Arsenalit në rrjetet sociale, ku me siguri që ka fituar me mijëra pëlqime nga tifozët anglezë. /R.Lika-Koha Jonë/

Ivana Knoll posed in an Arsenal shirt

She was given the personalised top by the club

Ivana later enjoyed a night out at Cirque Le Soir nightclub

Ivana's followers loved the fact she is an Arsenal fan

 

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit