Home Sporti Tirana-Egnati...

Tirana-Egnatia, përfundon me barazim pjesa e parë. Homazhe në nder të Ylli Mihalit

65
0

Para ndeshjes Tirana-Egnatia, futbollistit zhvilluan homazheve në nder të fizioterapistit të ndjerë të kombëtares, Ylli Mihali, i cili u nda nga jeta disa ditë më parë, pas infektimit me Covid 19.

Një pjesë e parë me emocione dhe mundësi, por as Tirana, as Egantia nuk e gjetën rrjetën.

Sfida mes dy skuadrave e vlefshme për javën e dytë të Kategorisë Superiore ka përfunduar në barazim.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit