Home Sporti U dënua dhe u...

U dënua dhe u lirua nga burgu, por e dashura simpatike mbetet në krahë të Dani Alves

206
0

Dënimi ndaj Dani Alves (4 vjet e gjysmë burg për një episod dhune seksuale ndaj një gruaje 23-vjeçare) bëri bujë, por u lirua disa ditë pasi pagoi garancinë.

Kështu Dani Alves mundi të ribashkohej me njerëzit e tij të dashur dhe madje festoi ditëlindjen e babait të tij deri në orët e vona të natës. Më pas ai publikoi një fotoje ku e portretizonte dorë për dore me Joana Sanz, partneren e tij me të cilën ishte ndarë prej një kohe të gjatë.

“Dy të dashuruarit”, shkruan Marca në një prej reportazheve të tij, duke shtuar se ata janë sërish baskë. Gazeta sqaron se ka qenë vetë Dani Alves ai që i ka kërkuar gruas të publikojë foton, në mënyrë që të tregojë publikisht mbështetjen dhe t’i japë fund thashethemeve në lidhje me krizën e pretenduar në marrëdhënien e tyre. /R.Lika-Koha Jonë/

Imagen compartida por Joana Sanz este 1 de abril.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit