Home Sporti U eliminuan n...

U eliminuan nga Baseli, ja sa do të përfitojë Partizani nga Conference League

5
0

Pas eliminimit nga Conference Legue, te Partizani kanë bërë bilancin e përfitimeve që pritet të marrin nga UEFA. “Demat e Kuq” do të arkëtojnë 550 mijë euro, një shumë që do ta ndihmojë shumë stafin drejtues për sezonin e ardhshëm.

Trajneri Daja, por dhe drejtori Olsi Rama, kanë pranuar se do të ulen të bisedojnë me njëri-tjetrin për përforcimin e skuadrës para fillimit të sezonit të ri 2021-2022.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit