Home POLITIKE U përjashtuan...

U përjashtuan nga Kuvendi, deputetet e PD tentojnë të futen në seancë, Garda i ndalon

71
0

Ka nisur seanca e rradhës plenare në Kuvend. Para pak momentesh janë futur në sallë disa prej deputetëve të Rithemelimit duke përfshirë dhe Gazment Bardhin.

Nga ana tjetër, forcat e Gardës të pranishëm përpara derës nuk kanë lënë të futet në sallë deputetin Flamur Noka së bashku me Albana Vokshin, Elda Hotin dhe deputetin Bledjon Nallbati.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit