Home Euro 2020 UEFA merr ven...

UEFA merr vendimin, ndeshja Danimarkë-Finlandë rifillon në orën 20:30!

0
0

UEFA ka vendosur që ndeshja Danimarkë-Finlandë të rinisë prej orës 20:30. Qeveria europiane e futbollit ka dalë me deklaratë zyrtare.

“Pas kërkesës së bërë nga lojtarët e të dyja ekipeve, UEFA ka pranuar që  ndeshja mes Danimarkës dhe Finlandës të luhet sonte prej orës 20:30.

Pesë minutat e pjesës së parë do të luhen dhe më pas do të ketë pesë minuta pushim për të nisur pjesa e dytë”, shkruhet në njoftimin e bërë.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit