Home Euro 2020 UEFA pezullon...

UEFA pezullon ndeshjen pas arrestit kardiak të Eriksen  

6
0

UEFA ka vendosur të pezullojë Danimarkë-Finlandë pas humbjes së ndjenjave në fushë të Christian Eriksen.

Mesfushori danez është rrëzuar papritur në fushë dhe ka marrë masazh kardiake nga stafi mjekësor.

Ai është larguar nga fusha me barelë, por akoma nuk dihet nëse e ka rimarrë veten.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit