Home POLITIKE Vasili për sh...

Vasili për shkarkimin e Metës: Keqardhje që një pjesë të pupacëve njëpërdorimsh nuk do t’i shohim më

7
0

Pas votimit të Kuvendit për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta me 104 vota pro, nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili është shprehur se “pupacët nuk e zhgënjen dhe i hodhën hapat sipas tagjisë së Edi Ramës.

Vasili tha se ndjen keqardhje që një pjesë të madhe të pupacëve një ëprdorimsh nuk do t’i shohin më.

“Pupacët gjithsesi nuk na zhgenjyen, i hodhen votat sipas tagjise se Edi Rames.

Keqardhje e madhe, qe nje pjese te madhe te pupaceve nje perdorimsh nuk do ti shohim më.

Pupacet i moren peshqeshet e beharit dhe jane bajagi te kenaqur, ndersa shqiptaret do vazhdojne te marrin ushqime me fletoret e sevapit.

Pupacet i mbushen nja tre ore TV-te dhe ja hoqen pak ore hallin Edi Rames, po neser qe pupacet s’jane më dhe dite e muaj te gjate e presin…. ai do ta kete pisk vertet!”, shprehet Vasili.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit