Home POLITIKE Vasili: Rri n...

Vasili: Rri në plazh kryeministër, Shqipëria po digjet dhe banorët në mëshirë të fatit

8
0

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar për situatën e zjarreve në vend. Ai thotë se kryeministri Edi Rama është në plazh, kurse banorët është në mëshirë të fatit.

“Rri në plazh kryeminister rri, ndërsa Shqipëria digjet dhe banorët e pasuria kombëtare në mëshirë të fatit. Çfarë turpi për Shqipërinë për kryeministrin që ka”.

Postimi i plotë

Kryeministri që derdellit gjithë ditën për Minishengenin, Ballkanin e hapur dhe Jugosllavinë e re nuk e shqep gojën dhe nuk ka thënë asnjë fjalë për zjarret, që kanë përpirë mijëra hektarë ane e mbanë Shqipërisë.

Rri në plazh kryeminister rri, ndërsa Shqipëria digjet dhe banorët e pasuria kombëtare në mëshirë të fatit.

Çfarë turpi për Shqipërinë për kryeministrin që ka.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit