Home POLITIKE Vdesin dy të ...

Vdesin dy të rinjë, sherr dhe bien nga kati 8-të

349
0

Nuk ndalojnë ngjarjet makabre në Tiranë. Një ngjarje tragjike ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë. Një burrë dhe një grua, jo bashkëshortë janë protagonistë të një sherri që përfundoi me vdekjen e të dyve.

Paraprakisht dyshohet se të dy, 26-vjeçari Kliton Pira dhe Jawsackie Jaboah, shtetase e huaj kanë qenë në një apartament në katin e tetë me qira ditore dhe pas një konflikti mes tyre, burri ka qëlluar gruan me thikë.

Të dy kanë ndërruar jetë.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit