Home POLITIKE VIDEO/ Ilir M...

VIDEO/ Ilir Meta nuk ndalet, vazhdon stërvitjen: S’ka kohë për pushim

145
0

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta e ka marrë me shumë disiplinë palestrën. Çdo ditë ai poston video të ndryshme, ku edhe sot ka këtë mesazh. ”Stërvitje dhe vetëm stërvitje! Në Partinë e Lirisë nuk ka një sekondë kohë për pushim! Stafetën sapo ja kalova Neki Zaimit të Njësisë Nr.5! Shtohet ekipi për Majën e Çikës çdo ditë”,-shkruan Meta.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit