Home POLITIKE VIDEO/ Magjia...

VIDEO/ Magjia e finales në një skenë gjigante! Pesë finalistët rrëfejnë emocionet për këtë rrugëtim

104
0

Një skenë magjike nën shiun që nuk pushon për pesë finalistët, nis kështu finalja e “Big Brother VIP 3”. Heidi, Egla, Romeo, Juli dhe Meritoni që qëndrojnë në podiumin ku do të shpallet fituesi, tregojnë emocionet e kësaj nate të paharrueshme për ta.

Meriton: Emocion, jam pa fjalë.

Heidi: Arritje, ia dola! Kaq mund të them.

Romeo: Përveçse i emocionuar, kjo natë vlen sa një jetë për mua.

Egla: Kjo natë për mua është gjithçka se nuk e mendova që do hidhja këmbën deri këtu.

Juli: Nata më e bukur e të gjithë jetës sime televizive, do ta ruaj gjithnjë si një natë unike në jetën time.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit