Home Sporti VIDEO/ Mirlin...

VIDEO/ Mirlind Daku në lot, e mëson nga TV ftesën e Sylvinhos për ”EURO 2024”. Në sfond kënga e Vaçe Zelës

1286
0

Mirlind Daku është një nga 27 emrat që tranjeri Sylvinho ka grumbulluar për në ”EURO 2024”. Lajmin ai e ka mësuar nga televizori, në momentin që u publikua lista. Gëzimi për të dhe familjarët ka qenë i madh, me sulmuesin që s’i ka mbajtur lotët. Në videon e publikuar dëgjohen edhe të shtëna në ajër, por edhe kënga nga e madhja Vaçe Zela.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit