Home POLITIKE VIDEO/ Nga ba...

VIDEO/ Nga ballkoni i Kryeministrisë, Rama ndez një qiri për viktimat e tërmetit

75
0

Shqipëria është në zi kombëtare. Në mbrëmjen e sotme kryeministri Edi Rama ka ndezur një qiri në ballkonin e Kryeministrisë për të nderuar shpirtat e viktimave të tragjedisë së madhe që ka përfshirë Turqinë dhe Sirinë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit