Home POLITIKE VIDEO/ Pësoi ...

VIDEO/ Pësoi debulesë dhe u rrëzua, Veliaj ndihmon një qytetare në aeroportin e Hanoverit

422
0

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj është kthyer në ”hero”. Ai ka ndihmuar një grua në aeroportin e Hannoverit, pasi kjo e fundit pësoi debulesë dhe u rrëzua në radhën e embarkimit.

Veliaj e ka ndihmuar zonjën të ulet në karrigen e pritjes së udhëtarëve në aeroport për t’u qetësuar.

Video duhet të jetë xhiruar dy ditët e fundit, ku kryebashkiaku Veliaj ishte në Gjermani për të marrë pjesë në Panairin e Teknologjisë që u zhvillua në Hanovër të Gjermanisë ku u prezantuan projekte për Zonën e Lirë Ekonomike të Tiranës.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit