Home POLITIKE Video që duhe...

Video që duhet parë se si qëllohet në Pogradec në mes të qytetit

983
0

Sali Berisha ka publikuar videon e mëposhtëme me shënimin:”Kriminelët e partisë dhe narko-policia në Pogradec janë bashkë në krim! Ndiqeni sipas dëshirës videon”

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit